MOVE! Brno

Pohybové tréninky (7-12 let)

Vítejte na našich všestranných pohybových trénincích pro děti ve věku 7-12 let! U nás děti získají nejen základy pro jakýkoli sport, ale i pro zdravý a aktivní život. Získají výhodu, která jim bude prospívat po celý život.

Co se děti naučí?

Děti se budou především všestranně rozvíjet, a proto se naučí základy gymnastiky, atletikymíčových sportů a pohybu obecně.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Pro všechny děti od 7 do 12 let. Tréninky jsou skvělé pro úplné pohybové nováčky, kteří získají pohybové základy. Stejně tak jsou vhodné pro děti, které již sportují a hledají doplněk ke svému sportu. Právě všestranné zaměření skvěle kompenzuje jednostranné zatížení z daného sportu.

Jak trénink probíhá?

Celý trénink je veden zábavnou formou a je složen tak, aby děti především bavil. Zároveň je každá aktivita zaměřena na nějakou část rozvoje sportovní všestrannosti.

Co se děti naučí?

Děti se budou především všestranně rozvíjet, a proto se naučí základy gymnastiky, atletikymíčových sportů a pohybu obecně.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Pro všechny děti od 7 do 12 let. Tréninky jsou skvělé pro úplné pohybové nováčky, kteří získají pohybové základy. Stejně tak je však vhodné pro děti, které již sportují a hledají doplněk ke svému sportu. Právě všestranné zaměření skvěle kompenzuje jednostranné zatížení z daného sportu.

Jak trénink probíhá?

Celý trénink je veden hravou formou a je slože z her a zábavných aktivit. Zároveň je každá aktivita zaměřena na nějakou část rozvoje sportovní všestrannosti.

FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK - AŽ 2 000,- KČ OD POJIŠŤOVNY

Na naše tréninky je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Pokud Vás zajímá více informací, klikněte na tlačítko níže, kde najdete podmínky a výši příspěvku jednotlivých pojišťoven.

Více informací

Rozpis tréninků:

PONDĚLÍ 16:30-17:30

V prostorách T.J. Sokol - Starý Lískovec, Máchalova 364/4

Kdo bude děti trénovat?

Všechny tréninky probíhájí pod vedením proškolených trenérů s bohatými zkušenostmi s prací s dětmi. Pokud by Vás zajímalo více informaci o našich trenérech, tak se můžete podívat zde: Více informací o trenérském týmu.

Cena za pololetí:

1 x týdně - 3 000 Kč

V případě připojení se k tréninkům v průběhu pololetí je cena vypočítána individuálně.

Často kladené otázky:

Můžeme si přijít vyzkoušet první trénink?

Ano, můžete přijít na první hodinu a pokud nebudete spokojeni a nebudete chtít pokračovat, tak Vám vrátíme 100% ceny.

Je možné se k tréninkům připojit v průběhu pololetí?

Ano, to určitě možné je. Pokud máte zájem začít chodit na tréninky v průběhu pololetí, tak nám neváhejte napsat na info@movebrno.cz nebo zavolat na 774 608 535.

Co si vzít s sebou na trénink?

Děti potřebují sportovní oblečení, lahev na pití a boty vhodné do haly.

Mohou se tréninku účastnit mladší/starší děti?

Ano, po domluvě to možné je.

Je možné vystavit potvrzení o platbě?

Ano, to možné je. Stačí při registraci zakliknout, že chcete potvrzení a my Vám ho zašleme. Případně nám napište na info@movebrno.cz.

Základní informace

Úterý 16:00-17:00 / Pátek 16:00-17:00​

V prostorách ZŠ Sirotkova, Brno-Žabovřesky​

Ceník

1 x týdně - 3 200 Kč

Při registraci je možné si vybrat, zda chcete chodit v úterý nebo v pátek.

2 x týdně - 5 300 Kč

Při registraci zaklikněte jak úterý, tak i pátek.