Move!

Tréninky pro pokročilé
(7-12 let)

Tréninky, které jsou také zaměřené na všestranné pohybový rozvoj, ale jsou již určeny pokročilejším dětem, kteří jsou již sportovci a chtějí se kromě svého sportu i komplexně rozvíjet.

Co se děti naučí?

Děti získají především komplexní pohybový základ, který využijí v jakémkoli sportu a bude jim velkým přínosem. Děti také zpevní a posílí celé tělo a získají správné pohybové návyky.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Pro děti od 7 do 12 let, které již nějaký sport dělají, či jsou pohybově zdatní. Tréninky jsou totiž již více orientovány na složitější aktivity, právě pro děti, které to se sportem myslí vážně. Tyto tréninky jsou totiž skvělým základem jak pro budoucí sportovní kariéru v jakémkoli sportu. Vhodné ale mohou být i pro ty, kteří žádný sport nedělají a jen si chtějí zkusit náročnější tréninky.

Jak trénink probíhá?

Trénink je již více orientován na komplexní pohybovém rozvoji, zároveň je však stále je složen z her a zábavných aktivit, tak aby děti především bavil. Zároveň však je kladen velký důraz na to, aby se u každé z těchto aktivit něčemu učily. Každá aktivita je tedy zaměřena na nějakou část rozvoje sportovní všestrannosti.

Co se děti naučí?

Klíčovou dovedností, kterou děti získají je sportovní všestrannost. Naučí se zdravým pohybovým návykům, které budou využívat po celý život.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Pro všechny děti od 4 do 6 let. Tréninky jsou totiž skvělým základem jak pro budoucí sportovní kariéru v jakémkoli sportu, tak i pro běžný život. 

Jak trénink probíhá?

Celý trénink je složen z her a zábavných aktivit, tak aby děti především bavil, zároveň však je kladen velký důraz na to, aby se u každé z těchto aktivit něčemu učily. Každá aktivita je tedy zaměřena na nějakou část rozvoje sportovní všestrannosti.

Základní informace

Pátek 16:30-17:30

V prostorech Running zone, Botanická 51/53a

Začínáme 23. září

Ceník (pololetí)

1 x týdně - 3 200 Kč

Základní informace

Úterý 16:00-17:00 / Pátek 16:00-17:00​

V prostorách ZŠ Sirotkova, Brno-Žabovřesky​

Ceník

1 x týdně - 3 200 Kč

Při registraci je možné si vybrat, zda chcete chodit v úterý nebo v pátek.

2 x týdně - 5 300 Kč

Při registraci zaklikněte jak úterý, tak i pátek.

Registrace zde: